Нумеролог Ірина Буняк: «Стануть затребуваними люди, які вміють робити руками, війни не буде, пандемія «відсіє» слабких духом, а милосердя й доброта творитимуть дива»

З давніх-давен люди звертали увагу на значення цифр у житті, аби сконцентруватись на головному, не наробити помилок і бути успішними. Адже нумерологія пов’язує числа з майбутнім. Новий, 2022 рік, має в своєму складі три двійки. Чого чекати від року, чим особлива така комбінація? Нумерологічний прогноз для «Вечірки» по різних сферах життя склала черкаська нумерологиня Ірина Буняк.

2022 рік розпочинається так само, як 2013, 1941 і несе за собою не дуже хороший шлейф. Двійка, а їх аж три у році – це дуальність, тобто нас смикатимуть, аби ми визначились, із ким ми – з темними чи світлими силами. Нуль – це усвідомлення, тобто нам знову дадуть якусь подію. 22 – це знову дуальність, це майстер-число, яке йде як космічний закон. Тобто те, що прописав космічний закон, так тому й бути – крок уліво чи вправо –  це наслідки для кожної людини. Хто порушує космічний закон, той отримує одразу відповідь.

Новий рік, рік Тигра – це тварина в засаді, яка вичікує і відобразиться він більше на політиках. Так, фінансова система теж похитнеться, буде замах на Зеленського, однак він та людина, яка вистоїть. Адже його супроводжують світлі сили.

–  Його ввели майже в гіпноз, аби як лялькою управляти, однак у нього дії дуже хороші, хоч і повільні, – бачить Ірина Буняк.

Здоров’я

Тема пандемії, яка стосується всіх, а не тільки України, в нас проходить м’яко й лояльно. Скаржитися нам не варто. Коронавірус, якй іспанка, буде мутувати й мутувати так, що люди або помиратимуть, або вмикатиметься імунітет, і врешті вірус щезне. Завдяки пандемії коронавірусу люди більше уваги почали приділяти своєму здоров’ю, а відповідно, зміцнювати імунітет. А імунітет прямо пропорційний відношенню людини з власним «я» і духом. Адже за імунітет відповідає сердечна чакра. Добрі вчинки, небажання іншим зла, сердечність зміцнюють імунітет.

–  Позитивне мислення ґрунтується на фразі: «немає проблем, є уроки». Це задача, яку ми маємо вивчити, засвоїти, як теорему. Починайте день, ставлячи перед собою задачу: що мені потрібно для істинної радості? Комусь - сніг розчистить, комусь вибратись із дітьми до парку, комусь довишивать закинуту картину. Робіть те, що приносить радість, будьте в ладу із собою і власними духом, – радить нумерологиня.

Наступає рік водяного тигра. А наша психічна енергія пов’язана з водою. Вона така ж текуча.

–  На психіку будуть тиснути, однак все змиватиметься водою. Незабаром Водохреща. Раджу у це велике Свято повзаємодіяти з водою. Контакт із водою – чи вдома у ванній або душовій, чи у водоймі, буде тільки на користь. Протягом року психічну енергію потрібно буде втихомирювати за рахунок води, – говорить Ірина Буняк.

Випробування коронавірусом – це, на жаль, втрати.

–  Смертність буде високою, адже йде перевірка духа й жатва душ. Душ, яких хочуть забрати в темноту, адже потрібно набрати певний відсоток чорної або світлої маси. Тож мисліть позитивно, аби не добрали чорної маси і переважила світла маса. Це їхні останні потуги. Однак їх потяг пішов… Це треба пережить і гідно пройти цей етап. Пройдуть перевірку сильні духом, - певна Ірина Буняк.

Ставте перед собою питання: мої дії несуть позитив мені, моїй сім’ї, моєму роду, моєму місту, моїй країні, планеті, галактиці, всесвіту? Як мої дії оцінить Всесвіт? Це фільтр космічного закону, який буде строїть всіх. Хто не витримає – той «зійде» з дистанції. Адже краще людину перетрансмутувати через смерть, ніж вона тут наробить помилок. Смерті зараз не треба боятись, адже якщо не справляється душа, аби не набралась бруду, її відправляють на переродження. Вона потім повернеться, реалізується. Нині смерть для деяких людей - на благо.

Економіка

Не дивіться новини, не перезавантажуйте себе «отрутою». Фінансова система зміниться в іншому руслі, вона буде зламана кардинально. Стане менше олігархату, а більше формату «людина-людина». Повернеться обмін товаром, так званий бартер. Будуть затребувані люди, які вміють щось робити руками. Кредити не бажано брати. Однак якщо людина зламає бар’єр і скаже: я справлюсь, мені допоможуть, все вийде і фінанси прийдуть. За сумнівів не варто ризикувати.

Політика

Війни, за прогнозом Ірини Буняк, не буде однозначно. Будуть склоки між політиками, однак до радикальніших дій не дійде. Ніхто в цьому не зацікавлений. Цей рік –  кошачий і наступний – рік кролика (кота), а це самі мирні тварини. Треба дуже їх довести, аби викликати агресію. Рік – домашній. Люди будуть сидіти по «норах», по домівках.

Практика

Таку на перший погляд просту практику можна провести з близькими, в колективі з колегами або дітьми у великій кімнаті або на вулиці. Для цієї практики потрібен один ведучий. Всі інші зав’язують очі і ведучий починає водити групу по простору. Спочатку всі відчувають страх, однак згодом ви отримуєте адреналін і розкриття, які вмикають шосте відчуття, так зване третє око, наш внутрішній погляд, який відкриває чуттєвість і інтуїцію. І інтуїція виведе в позитив.