Обласна рада ухвалила низку кадрових призначень

Під час засідання дев’ятої сесії Черкаської обласної ради депутати ухвалили 11 рішень, щодо призначення керівників комунальних закладів. Серед них призначення:

МЕЛЬНИЧУК Лідії на посаду директора Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

МИХНА Олекси на посаду директора КЗ «Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради». Раніше він виконував обов’язки директора Ротмістрівського будинку-інтернату.

ШИЛА Віталія на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради». В цьому закладі він працює  2000-го року. Спочатку був лікарем-урологом, згодом - завідувачем урологічного відділення.

ІСАКОВА Валентина на посаду директора Вікторівського психоневрологічного інтернату, який і до цього очолював заклад.

ПУСТІЛЬНІКА Петра на посаду директора Стеблівського психоневрологічного інтернату, який має 13 років стажу на керівних посадах.

ГОЛОБОКОЇ Любові на посаду директора Малостаросільського психоневрологічного інтернату. За свою трудову діяльність вона працювала бухгалтером та економістом на різних підприємствах та в органах місцевого самоврядування. Із 2018-го року була директором у Малостаросільському психоневрологічному інтернаті, або ж виконувала обов’язки керівника.  

ТКАЧЕНКА Олександра на посаду директора комунального закладу «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» Черкаської обласної ради».

ДАВИДЕНКО Людмили на посаду директора комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

КОРОЛЯ Євгенія на посаду директора комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради». У цьому закладі вже працював, зокрема був керівником гуртка, методистом, завідувачем методичного відділу тощо. Загалом він має 9 років стажу педагогічної роботи та звання “Керівник гуртка - методист”, неодноразово нагороджений Почесною грамотою Управління освіти і науки Черкаської ОДА.

ФІГУРИ Олександри на посаду директора Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді  Черкаської обласної ради. Переможниця конкурсу  була єдиною претенденткою на цю посаду. Вона має 24 роки педагогічного стажу, із яких 21 рік працює в цьому закладі.

ОМЕЛЯН Світлани  на посаду директора Гельмязівського психоневрологічного інтернату. Світлана Миколаївна працює в цьому закладі із 2004 року, та вже близько 6-ти років обіймає керівні посади.

Водночас не набрало достатньої кількості голосів рішення про призначення Сергія ЦАПОДОЯ  на посаду директора Смілянського дитячого будинку-інтернату. Депутати не погодилися з рішенням конкурсної комісії, аргументуючи свою позицію тим, що в колишнього керівника Анатолія Богдана більше управлінського досвіду і його перспективний план грунтовніший. Колектив закладу теж прийшов на засідання сесії з метою підтримати свого колишнього керівника.

Зауважимо, що конкурс на призначення очільника Смілянського дитячого будинку-інтернату буде оголошено повторно.

Голова обласної ради привітав переможців конкурсу із призначенням і побажав сил і наснаги в розвитку закладів, аби комунальні підприємства розвивалися і черкащанам надавали якісніші послуги.