Олександр Скічко маслоробам Золотоноші: українські молокопродукти можуть йти на експорт

На зустрічі з робітниками золотоніського маслоробного комбінату Олександр Скічко позначив ключові пункти програми "Слуга народу" з розвитку переробної промисловості регіону і створенню нових робочих місць.

Олександр Скічко розповів про основні законопроекти, які він планує ініціювати, отримавши мандат депутата. Зокрема представник команди Зеленського наголосив на необхідності прийняття закону про сільгосп об’єднання. 

На думку Скічко, така ініціатива забезпечує можливість малим господарствам створювати підприємства, зокрема з вироблення молока та контролювати відповідну якість продукту. Таким чином, українські молокопродукти можуть йти на експорт, і на них також зросте попит на внутрішньому ринку.

Сільгосп об’єднання складуть конкуренцію місцевим агрохолдингам, оскільки якість їхнього продукту буде у декілька разів вищою, а ціни доступні. Це забезпечить прибуток для громади, яка зможе використовувати ці гроші в тому числі для розвитку інфраструктури.

 

Як зазначив Скічко, завдання Володимира Зеленського - вивести Україну у топ 10 інвестиційно привабливих країн світу. На думку кандидата в депутати, такий план є дуже амбіційним, але можливим. Залучивши інвестиції, в регіоні можна буде створити нові робочі місця з гідною оплатою праці, відновити інфраструктуру. А за рахунок наповнення місцевих бюджетів забезпечити розвиток місцевих підприємств.

 

Нагадаємо, Олександр Скічко балотується до Верховної Ради по 197 округу на Черкащині від партії «Слуга Народу».