Пасажир після сварки з дружиною замінував «потяг»

Пасажирському потягу №42 сполученням «Трускавець-Дніпро» довелося робити позапланову зупинку в Городищі через повідомлення одного з пасажирів, що потяг заміновано. Сталося це близько третьої ночі 12 лютого.

Чергова по вокзалу станції ім. Т.Шевченка отримала інформацію, що на гарячу лінію 102 зателефонував невідомий і повідомив, що потяг заміновано. Поліцейські встановили, що потяг наближається до станції в Городищі, куди він зайшов о 3.15 ночі й де його було зупинено.

546 сонних пасажирів поїзда серед ночі з речами були евакуйовані всередину вокзалу й три години вони були вимушені чекати на дозвіл продовжити подорож, інформує прес-служба Одеської залізниці. Ще 30 осіб поїзної бригади, серед яких - провідники, начальник потягу та поїзні електромеханіки, теж понервували.

За словами очевидців, пасажири з розумінням поставились до ситуації, сприйняли все цивілізовано й усе обійшлося без паніки. Рятувальники, піротехніки й кінологи оглянули всі 17 вагонів і вибухових речовин та вибухових пристроїв не виявили.

Через зупинку й евакуацію пасажирів було затримано 13 поїздів, які рухалися по всьому перегону ланцюжком.

Як з’ясувалося, неправдиве повідомлення про замінування надав пасажир потягу, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, а до того, ще й посварився з дружиною. Мобільний телефон, із якого він дзвонив на 102, вилучили, а чоловіка затримали.

Графік – непорушний закон для залізниці, а затримка пасажирського потяга №42 сполученням «Трускавець-Дніпро» становило аж три години. Постраждали не тільки ті, хто їхав у цьому потязі, а й ті, хто чекав свого потягу.

І можна собі тільки уявити, що пережили пасажири з маленькими дітьми, літні люди, яких мали зустрічати рідні, ті, кому довелось витрачати на таксі 500 грн, а саме за таку суму можна було доїхати до станції Шевченка з Городища, бо люди не могли чекати…

Сума завданого збитку від затримки поїздів по філії становить 57000 гривень. Тепер юристи подаватимуть на винуватця позов.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України.

Випадок із «замінуванням» потягу на території Черкаської області  – перший.