Пішов до чужої хати, а з двору вже винесли на ношах

Житель Балаклеї Смілянського району минулої середи, близько 20.30, повернувся додому і застав у своєму будинку гостя. Побачене так розлютило господаря, що він накинувся з кулаками на 31-річного чоловіка. Бійка продовжилася на подвір’ї і завершилася тим, що ревнивець штовхнув гостя і той впав та сильно вдарився головою.

На Смілянщині чоловік забив до смерті незваного гостя, який прийшов до його дружини

На Смілянщині чоловік забив до смерті незваного гостя, який прийшов до його дружини

Чоловіка швидка привезла до Смілянської районної лікарні. Однак врятувати його медикам не вдалося.

  • Із четвертої до шостої ранку я був на місці в якості понятого, бо живу за п’ять хвилин від хати, де стався конфлікт, - розповів голова Балаклеївської ОТГ Ростислав Ситнік, – Потерпілий, житель Носачевого, що на Смілянщині, приїздив у Балаклею на роботу. Він працював на пилорамі, як і жінка, до якої він прийшов у гості. Думаю, що все, що пишуть у соцмережах про те, що в них були якісь стосунки, неправда. А от що обвинувачений  гарячий по характеру, нестриманий, то це правда. Були ситуації, що через ревнощі до дружини він розпускав руки.

Під час проведення слідчих дій і вилучення доказів перше, що вилучали, був гумовий шланг.

  • Мені невідомо, до чого той шланг, а друге, що проводили – змив із фундаменту під криницею, де на кутку на навареному металі була кров. Більше за все, він упав і вдарився головою об цей куток, - припускає Ростислав Ситнік.

Згідно з висновком судмедекспертизи, у чоловіка була важка черепно мозкова травма, набряк головного мозку, субдуральна гематома, численні рубані рани голови, перелом обох кінцівок.

Сам обвинувачений не заперечував проти проведення слідчих дій, нікуди не тікав, співпрацював зі слідством.

За словами начальника сектору зв’язків із громадськістю ГУ НП в Черкаській області Дмитра Грищенка, відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). За це смілянин може провести за гратами від 7-10 років.

- Ні в чому не винен, але потрапив в гості не до тих людей. Дружина знала вдачу свого чоловіка, і вела в гості на вірну смерть свого ні в чому не винного колегу. А йому всього лише 30 або трішки більше років. Прожити так мало - це страшно, - пишуть у коментарях до посту у Фейсбук.

Дружина ж загиблого шокована коментарями до ситуації.

  • Мiй чоловiк був самим кращим, і ніколи мені не зраджував. Таке написать, що вiн коханець. Вiн був добрим i беззахисним,  - написала у Фейсбук дружина загиблого Альона Семенова. - В нього була сiм'я, яку вiн любив.