Поблизу Геронимівки завершується капремонт автодороги

У районі Геронимівки, Черкаського району, завершуються роботи з поточного середнього ремонту відрізку автодороги Черкаси-Чигирин-Кременчук. Тут уже встелили верхній шар асфальтобетонного покриття, повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг області.

Ділянка автодороги в районі Геронимівки тривалий час залишалася проблемною, через що місцеві жителі неодноразово вдавалися до акцій протесту. Нині тут розпочалися роботи з улаштування бордюрного каменю, тротуарів, бар’єрного огородження, Також буде нанесено дорожню розмітку та встановлено нові дорожні знаки.

До цього провели регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг із застосуванням бітумної емульсії та цементу товщиною шару 18 см. Також влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття, укріплено узбіччя.

Проект передбачає проведення поточного середнього ремонту цієї ділянки автодороги, було проведено планування та укріплення узбіччя, очищення водопропускних труб, влаштування з’їздів, пішохідних доріжок, відновлення покриття зупинкових та посадкових майданчиків.