Помічник судді попався з хабарем у Тальному

У Тальному на хабарі затримали помічника судді. Правоохоронці стверджують, що зловмисник вимагав і отримав 10 тисяч гривень і 200 доларів за те, що суддя нібито мав ухвалити потрібне рішення.

У Тальнівському суді працює лише один суддя – Олександр Фролов.

– Судячи з оприлюднених фото, здається мені, що мова йде про помічника Фролова Олександра Загороднього, – розповідає один із адвокатів. – Помічнику занесли гроші й поклали під паркан, приклавши камінцем.  Він вибіг по них і був затриманий. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Окрім судді Фролова і його помічника в Тальнівському суді працюють ще кілька помічників судді. Хоча помагати їм нікому. Так само ходять на роботу секретарі судових засідань, які ні на яких засіданнях не бувають. Усі вони стабільно отримують немаленьку зарплату. А тепер ще й хабарі беруть

– Це питання до державної судової адміністрації в Черкасах, – каже юрист із Тального Олександр Пилипенко. – Схоже там не надто переймаються цією проблемою і ніяк не дбають про державні інтереси. Бо ніде просто так грошей не дають. І лише в суді все можна.

Тальнівський суд час від часу потрапляє в скандали. Наприкінці 70-их років суддя Гончаров мотоциклом убив жінку. Ще за 20 років на хабарі було затримано суддю Васьковського. Суддя Ткаченко у 2000-их працевлаштував у суді раніше судиму особу, за що був звільнений.

Минулого року суддя Фролов отримав дисциплінарне стягнення за затягування справи про корупцію працівника Звенигородського лісництва.