Працівники СБУ влаштували стрільбу бойовими патронами за 20 метрів від сільського пасовиська

Стрільбу бойовими патронами організували в селі Петрівка (колишнє Хейлове) Монастирищенського району працівники СБУ. Так святкували 9 травня.

– Десь після обіду жителі вулиці Поплавського в селі Петрівка почули постріли, – розповідає в соціальній мережі «Фейбук» Сергій Коваль-Лютий. – Стріляли немісцеві люди, що приїхали автомобілями з київськими номерами. Вогонь вели просто на березі річки, яка перебуває в адміністративних межах села. Було чутно одиночні постріли й цілі черги.

Місцеві жителі звинувачують сина одного з фермерів, який працює в Службі безпеки України. Нібито він привіз у село на свято своїх колег, які випили й вирішили влаштувати стрільбу по пляшках.

– За 20 метрів від місця стрільби діти випасали худобу, – коментує уродженка села Світлана  Саламатіна-Коваленко. – Ніхто з них і подумати не міг, що стріляють бойовими патронами.

– Все це могло би закінчитися плачевно, – каже Альона Полтавець. – Могла повторитися минулорічна історія в Переяславі, коли застрелили хлопчика.

Сільський голова Григорій Борейко відразу зателефонував у поліцію. Приїхав наряд правоохоронців, які склали протокол. Згодом заявили, що ніякої стрільби на березі не було. Мовляв, відпочивальники підпалювали петарди.

– Увечері селяни пішли на берег, де знайшли бойові кулі та десятки гільз від них, – каже Сергій Коваль-Лютий. – Поліція просто вирішила зам’яти справу. Якщо захотіти, гільзи досі можна знайти на березі річки.

За стрільбу бойовими патронами в межах населеного пункту передбачена адміністративна відповідальність – або штраф, або анулювання дозволу на зброю.