Результати моніторингу архітектурної доступності для осіб з інвалідністю сільської ради Мокрокалигірської ОТГ Черкаської області

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області Валерій Єфіменко та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області Людмила Проценко здійснили цільовий моніторинговий візит до сільської ради Мокрокалигірської ОТГ Черкаської області, Катеринопільського району з метою перевірка архітектурної доступності сільської ради для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Під час візиту встановлено, що будівля сільської ради не обладнана пандусом. Кнопка виклику на центральному вході також відсутня. Маломобільним групам населення не можливо потрапити на прийом, оскільки необхідно подолати сходовий марш, який до того ж не обладнаний контрастною стрічкою.

У будівлі також відсутні інформаційні стенди з використанням шрифту Брайля для осіб з вадами зору. Туалетна кімната не пристосована для осіб з інвалідністю, що пересуваються на інвалідних візках.

За результатами візиту буде підготовлений звіт та рекомендації.