Розминка перед битвою – фіналом Кубку Черкащини з футболу

Одна з головних футбольних інтриг обласного рівня у першій половині року добігає завершення. У першу неділю червня на черкаському стадіоні у фінальному матчі за звання володаря Кубку Черкащини з футболу зійдуться команди з лівого берега Дніпра - «Альтаїр» (Драбів) і «Златокрай-2017» (Золотоніський р-н).

2 червня (початок о 18:00) у Черкасах на «Центральному стадіоні» команди «Альтаїр» (Драбів) і «Златокрай-2017» (Золотоніський р-н) визначать володаря почесного футбольного трофею області

І золотоніська і драбівська команди у доброму настої підходять до цієї зустрічі. У матчах чемпіонату області майбутні суперники по фіналу здобули перемоги.

«Златокрай-2017» (Золотоніський р-н) - «Базис» (Кочубіївка) – 3:2 (1:1)

Чемпіонат Черкащини. Вища ліга. 4 тур. 25.05.2019

Неочікувано для господарів поля, команда з Уманщини активніше почала гру, тримаючи у напрузі золотоніський захисників. Контрвипади Зорі у «Златокраю-2017» не мали успіху. Проте своїм шансом відзначитися у цій зустрічі на 7 хвилині гри скористався Аргеєв – 1:0. Прогнозовано у такій ситуації «Базис» побіг відігруватися. При цьому і господарі поля захотіли забити ще один гол. Але ні одним, ні іншим не вдалося досягти бажаного.

Міг у «Златокраю-2017» на 25 хвилині забивати гол Гонщик, але вийшовши сам на сам з Клименком спочатку забарився з ударом, а потім зробив не точний пас. Відразу у відповідь «полетіла» атака «Базису», яку ударом вище воріт завершував Мачульський. Після цього гостям вдалося організувати атаку, яку могли завершувати Литвиненко і Янчук, але для господарів поля все обійшлося. Золотонісці не забарилися з відповіддю гострими атаками, але також вони не мали логічного завершення.

На 35 хвилині гри уманчани організували у штрафній господарів гри «пожежу», внаслідок якої після удару Янчуку рахунок у грі було зрівняно.

На старті другої частини зустрічі, як і на початку матчу, знову велику активність проявили гравці «Базису». Головний тренер розуміючи, що потрібно щось змінювати у грі, міняє Скороходова на гравця атакуючого плану – Панченка. Правильність такого рішення глядачі побачили через три хвилини після виходу Панченка на поле, коли він зумів скористатися філігранним пасом від Гонщика і влучним ударом знову вивести свою команду вперед – 2:1. Цікаво, що через 1 хвилину, Панченко майже з тієї позиції міг вдруге забивати гол, аде шкіряна куля оминула ворота. Така кількість моментів біля воріт «Базиса» змусила його граючого тренера висловити претензії захисній ланці своєї команди. Проте «Златокрай-2017» набрав ходу і його було складно зупинити. У господарів поля розігрався Зоря, який у цій грі взяв на себе роль асистента і вправно з нею впорався – на 70 хвилині фланговий пас Віталія на набігаючого Аргеєва поставив у тупик хахист опонентів і рахунок стає 3:1.

Гості роблять відчайдушну спробу змінити хід гри. «Златокрай-2017» переходить на гру від оборони. На 85 хвилині у золотонісців Приходько дивним чином не влучає у ворота «Базису». І майже відразу у штрафній «Златокраю-2017» збивають Алексеєва і Мачульський з пенальті скорочує відставання у рахунку – 3:2.  Складно сказати скільки сил і нервів забрали у футболістів золотоніської команди завершальні хвилини гри  - чого лише варті два поспіль поданих кутових біля їхніх воріт. Але у підсумку для господарів поля все закінчилося все якнайкраще.

«Альтаїр» (Драбів) – «Авангард» (Монастирище) - 9:0 (3:0)

В першій атаці драбівчан Аджубей запустив на оперативний простір Манасяна, який не зближаючись з ходу ударив по воротах – голкіпер монастирищенців, витягнувши м’яча із під поперечки, перевів загрозу на кутовий. Приїжджа команда у боргу не залишилась –Оксамітній ударом зі стандарту перевірив реакцію голкіпера господарів поля Магльованого.

Рахунок відкрив досвідчений Гопка, який у звітному поєдинку, як в свої юні часи грав на вістрі атаки. Денис Бреус «вирізав» тонку передачу із глибини поля, а Олег, вміло уникнувши офсайду, «вбив павука» у «дев’ятці». На 14-ій хвилині поєдинку нестримний Гопка викотив шкіряну кулю під удар Манасяну перед порожніми воротами – 2:0.

Господарі поля і не збиралися зупинятися на досягнутому: вихід 3 в 2 – фланговий простріл від Сергія Біди замкнув кращий бомбардир поточного чемпіонату Манасян. 3:0 і перший дубль у звітній грі.

Далі до завершення першого тайму господарі поля мали мінімум 5 нагод збільшувати перевагу у рахунку, не зуміли реалізувати ті гольові моменти.

На початку другого тайму арбітр матчу скасував взяття воріт невгамовним Гопкою, а згодом засмучений нападник не реалізував вихід сам на сам з монастирищенським воротарем.

На 61-ій хвилині Рак зфолив у власному карному майданчику на Бреусові. Голкіпер монастирищенців Сліпчик зреагував на удар штатного пенальтиста драбівчан Дмитренка, проте м’яч відскочивши від стійки затріпотів у сітці воріт «Авангарду». Через три хвилини, розрізавши по центру захист гостей, Дмитренко оформив другий дубль у грі – 5:0.

Не маючи гравців на лаві запасних, гості почала «сипатися» і продовжувати пропускати голи у свої ворота.

А переможну крапку і грі поставив найкорисніший гравець матчу – Денис Бреус. Третій дубль у грі і підсумкові рекордні 9:0.