«Села мають жити»: ріалвідео Зекоманды Скічка стає вірусним у соцмережах

Щоб вирішити проблеми, потрібно знати реальний стан справ! Команда Олександр Скічко, який йде до ВР від «Слуга народу», вирішила продемонструвати наживо як сьогодні виживають села Черкащини.

Відеонарис знятий у с. Дмитрівка Золотоніського району за добу зібрав 20000 переглядів у соцмережах. 

Ситуація яка склалась у селищі доволі типова для регіону. Як розповідає один з мешканців: «Раніше в колгоспі працювало 700 людей, зараз у фермера працює вісім, інші бомжують. Корів, раніше було 70, зараз – 15. Я не знаю, як можна тут людей втримати?», - бідкається співрозмовник, - Можливо в селі залишилось би більше людей, якби знову запустили консервний завод, що зараз в руїнах».

Як допомогти селам жити, а не виживати, - одна з основних тем у програмі Скічка. «Для того щоб запустити невеличкий переробні підприємства, як консервний цех у Дмитривці, треба провести законопроект про дозвіл фермерам та дрібним  хазяйствам створювати прибуткові сільгосп об’єднання. Тоді у селищах будуть і робочі місця і гроші у місцевому бюджети, і прибутки у мешканців, які зараз за безцінь продають продукцію перекупникам». – розповідає Скічко. 

На думку експертів, законодавча ініціатива про сільгосп об'єднання може стати рятівним кругом для селищ черкащини, та інструментом відродження переробної промисловості регіону.

https://www.facebook.com/sluganarodu.skichko.197/