Сергій Воронов звільнився з посади

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов звільнився з посади за власним бажанням. Про це виданню «ВиЧЕрпно» стало відомо із власних джерел.

Заяву на звільнення підписав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко 14 січня. Воронов написав заяву за власним бажанням у зв’язку з тим, що виграв конкурс на посаду директора Державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище». Там готують продавців, верстатників, пекарів-кондитерів, кухарів, барменів, офіціантів тощо.

Так, пропрацював Сергій Воронов на посаді очільника департаменту освіти майже три роки, адже призначили його у березні 2018 року. На власній сторінці у «Фейсбук» він зазначив, що боротися за крісло не має бажання:

«Сьогодні, після місцевих виборів, бачення міської влади дещо змінилось. А витрачати всю свою життєву енергію на боротьбу за крісло — нема ніякого бажання. Саму посаду завжди використовував, аби бути корисним іншим. І мені приємно, що це часто вдавалось робити, розв’язуючи ті чи інші питання, постійно будучи на зв’язку з учасниками освітнього процесу, працюючи 24/7″.

Нагадаємо, 13 жовтня суддя Соснівського районного суду відсторонив Воронова від займаної ним посади на строк до 8 грудня 2020 року. Тоді прокуратура вручила йому підозру у службовій недбалості. Мовляв, ним за бюджетні кошти було здійснено закупівлю товарів за завищеними цінами, чим спричинено тяжкі наслідки на суму понад 700 тис. грн.

Згодом, у грудні, Сергія Воронова відсторонили від посади вдруге. У коментарі виданню очільник департаменту освіти тоді пояснив, що, на його погляд,  відбувалась розчистка посади під когось із можливих нових кандидатів.