Школяра побили через гучні ігри на дитячому майданчику

У Черкасах невідомий чоловік побив 10-річного Владислава Данильченка. Кілька разів вдарив того кулаком по обличчю. Подія трапилась минулої п’ятниці близько 20-ої години вечора на дитячому майданчику. Чоловіка розлютило, що хлопець нібито розбудив його дитину. Нападник гуляв із дружиною та немовлям, яке лежало в колясці. Школяр, разом із товаришем, катався на гойдалці.

Що це був за чоловік, поки з’ясовуємо й шукаємо його, - розповідає мати побитого Наталія Данильченко. - Сподіваюся на небайдужих людей, які б допомогли інформацією. Можливо, в той вечір були свідки і бачили цей інцидент.  Це відбувалося поряд з будинком, в якому ми живемо. Близько 20-ої вечора син повертався зі спортивної секції з другом. Вирішили затриматися на дитячому майданчику біля школи №15. Сіли покататися на гойдалці. У дворі нікого не було. Лише сімейна пара з дитячим візком. Зі слів Влада, він дуже закрутився на тій гойдалці, бо замість металевих стержнів  її тримали ланцюги. Він скрикнув. Одразу після цього до нього підбіг чоловік з пляшкою пива в руках. Каже: «Чого ти тут кричиш? Ти дуже дорослий? Ти розбудив мою дитину». Починає його бити. Спершу вдарив ногою. Хотів попасти по тулубу, але Влад для захисту підняв ногу. Потім посипалися 4 удари кулаком  сину в щелепу. Одразу викрутитися й втекти він не міг. Лише притискався до тих ланцюгів. Коли нападник трохи заспокоївся, хлопці втекли з майданчика. Почули лише, як його дружина відчитувала. Мовляв, можуть бути проблеми через напад.

Жінка радіє, що син не залишився без зубів та не отримав перелому щелепи.

Вже по дорозі син зателефонував мені зі словами: «Мамо, мене якийсь дядько побив», - продовжує Наталія.   - Хотіла вибігти на зустріч йому, але Влад попросив чекати вдома. Не хотів, аби хвилювалась дуже, бо на 7 місяці вагітності. На щелепі в нього чітко виднівся слід від кісточок  кулака. На нозі, якою Влад захищався, теж добрячий синець. Щастя, що не залишився без зубів. Я зателефонувала до поліції. Ті приїхали аж об 11-ій вечора. Наступного ранку ми поїхали в дитячу лікарню. Лікар поставив діагноз «забій м’яких тканин». Зараз хлопчик вже оговтався. В перший день був  дуже наляканим. Переживав, чи не зробив він чогось поганого, за що його побив дорослий чоловік.

Наступного дня після випадку Владислав помітив на вулиці дружину нападника. Почав за нею стежити.

Влад із друзями пішов кататися на велосипеді,  - каже Данильченко. - Перед цим попросила його, аби одразу зателефонував мені, якщо побачить ту сімейну пару. І він таки зустрів дружину цього чоловіка. У всякому разі, вона дуже схожа на неї, за словами хлопця. Гуляла з коляскою. Викликали патрульну поліцію. Поки вони їхали, Влад слідкував, куди та жінка йде. Коли патрульні приїхали, то лише розвели руками. Не розуміли, що мають робити з цією людиною. Попросили лише, аби вона зателефонувала до свого чоловіка. Вона їм відмовила. Патрульні тоді розвернулися й поїхали. Ми поскаржилися в «102». Там вибачилися за некомпетентність працівників й направили інший наряд. Підійшли до будинку, де живе ця жінка.  Намагалися поговорити з нею.  На балкон саме вийшов її чоловік й почав кричати, аби відчепилися від них. Сказав, що в той вечір вони були вдома. Хоча син каже, що вони дуже схожі на тих, які були на майданчику. Його сусіди не відкидають можливості, що то міг бути саме він. Кажуть, що має погану репутацію, бо веде себе, як хам.

Поліція поки не коментує випадок. Чи відкрили кримінальне провадження Наталія не знає. Від дня написання заяви слідчі ще не зв’язувалися з нею. Планує самотужки шукати очевидців, аби довести провину нападника.