Студентка втратила пам'ять після поїздки в автобусі

У Золотоноші 18-річна дівчина знепритомніла після поїздки в автобусі. Мати постраждалої Любов Дмитренко звинувачує у всьому водія маршрутки. За її словами, донька виходила на зупинці і впала головою на асфальт, бо транспорт раптово рушив у цей момент.

Донька їхала додому на тому автобусі. Виходила в районі залізничного вокзалу,  - розповідає Дмитренко. – Вже майже зійшла зі східців,коли в цей момент автобус покотився. Вона впала, вдарилась головою, втративши свідомість. Люди повискакували й почала надавати першу допомогу. Зупинилась якась автівка з подружжям. Саме вони трохи згодом привезли мою дитину додому. Поки приходила до тями, не могла зрозуміти, що з нею сталося. Не могла  назвати адресу, де живе. Навіть зараз нічого толком не пам’ятає. Згадує з моменту, як опинилася вже вдома.

«Швидку»  та поліцію ніхто з місця події не викликав. Любов Дмитренко попросила свою сестру-медика надати дочці допомогу. Зараз жінка намагається добитися справедливості й почути вибачення від водія маршрутки.

Я одразу нічого не знала. Почала шукати свідків, - продовжує Любов. – Знайшовся один чоловік, який знайомий із водієм. Запитував у того, чому він не вийшов допомогти дівчині. У відповідь почув, що донька не їхала в його автобусі і не знає, чому вона лежала. Мовляв, не бачив сенсу виходити. Директор автопарку наполягав, що вина його підлеглого не доведена й немає свідків, які б підтвердили мої слова. Хочу зустрітися з тим водієм, але ж мені не дають його номер телефону. Нехай мені би мені в очі подивився й розповів, що донька не їхала з ним і впала сама.

Очевидцем інциденту була золотоніщанка Юлія. На зупинці виходила позаду постраждалої дівчини.

Впала, бо автобус поїхав, коли дівчина виходила, - запевняє жінка. Прізвище називати не хоче. – Я мала виходити за нею. Машина, на щастя, їхала не дуже швидко. Дитина дуже забилась, бо коли їй ставили запитання про самопочуття, не могла навіть говорити й плакала. Водій сидів у кабіні й не вийшов поцікавитися самопочуттям пасажирки. Людям, які обурювались його поведінкою, відповідав, що вона не їхала тим автобусом.

Власник маршрутки Петро Малишко не погоджується з версією Любові Дмитренко. Каже,пасажирка впала не одразу після виходу на зупинці.

Вона вийшла з автобуса, пройшла метрів 5 і аж тоді впала, - пояснює Малишко. – Коли їй запропонували викликати «швидку», то відмовилась. Цьому є свідки. Якби там сталося так, як розповідає мати дівчини, то люди б щось би робили водієві. Лінчують і за менше, буває. А тут навіть поліції ніхто не викликав. Якби підлеглий був винний, то я б покарав його. Не збираюсь нікого вигороджувати. Досі на нього ніхто не скаржився. Має чималий стаж і добре знає правила безпеки.

Кермувальник автобуса 63-річний Роман Рябчун також не підтверджує, що дівчина випала через нього.

Вона дійсно пройшла кілька метрів перед падінням, - каже чоловік.  – За те, що на мене понарозказувала її мати, треба судити. Я правду розповідав. Я не міг відкрити двері й поїхати. Можливо, у дівчини щось з головою, можливо хвора. Коли вийшов з автобуса, її люди вже підняли. Хвилин 10 ще стояв і нікуди не їхав. Був би винним, сидів уже б у кайданках.

Нині постраждала дівчина перебуває на навчанні. За її самопочуттям мати пильно стежить. Сподівається, донька все ж згадає момент та причину падіння.