Лілія Маліщук виграла суд і виходить на роботу

5 квітня о 8.00 звільнена восени минулого року Лілія Маліщук планує розпочати свій робочий день у міськвиконкомі, повернувшись на посаду директора Департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради. Підставою для цього є рішення Черкаського окружного адміністративного суду, який задовольнив позов Лілії Миколаївни в повному обсязі.

Отриману за моральні збитки гривню чиновниця планує витратити на благодійність

Отриману за моральні збитки гривню чиновниця планує витратити на благодійність

Нагадаємо, заступник міського голови Юрій Ботнар звинуватив Лілію Маліщук у розпитті алкоголю на робочому місці, що й стало підставою для її звільнення.

- Зрозуміло, що подібні звинувачення, поставили мою ділову репутацію під сумнів і для для мене дуже важливим було захистити свою репутацію, якою я дуже дорожу і яку заробляла не один рік, -- коментує Лілія Маліщук.

Тож суд визнав протиправним і скасував розпорядження міського голови Анатолія Бондаренко, поновив Лілію Маліщук на посаді директора департаменту організаційної роботи з 26 жовтня 2018 року і постановив стягнути з Черкаської міської ради на її користь середній заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі 169 935 грн з відрахуванням відповідних податків.

Окрім того, суд постановив стягнути з Черкаської міськради на користь Лілії Маліщук моральну шкоду в сумі 1 грн. Отримані кошти за моральні збитки  директорка департаменту планує витратити на благодійність.