Нардеп просить погасити заборгованість по зарплаті смілянським медикам

Народний депутат України Сергій Рудик просить Кабмін нарешті вирішити ситуацію зі Смілянською спеціалізованою медико-санітарною частиною №14, яку більше двох років тому передали на баланс міста, однак не забезпечили фінансуванням. Через це 168 її працівників уже четвертий місяць працюють без заробітної платні.

Про це народний депутат написав на своїй «Фейсбук»-сторінці:

«Як представник Бюджетного комітету взяв участь у нараді під головуванням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Тема, як на мене - вкрай актуальна: запровадження державних гарантій у сфері охорони здоров'я. Разом з віце-прем’єр-міністрами Геннадій Зубко та Павло Розенко, в. о. Міністра охорони здоров’я Уляною Супрун та її заступником Pavlo Kovtonyuk, заступником Міністра фінансів Sergii Marchenko, співробітниками Секретаріату Кабміну, керівниками парламентських фракцій, а також моїми колегами з комітету з питань охорони здоров’я обговорили концепцію реформування медичної галузі й, у тому числі, 4 урядові законопроекти, які ось-ось будуть внесені до ВРУ.
Не міг не скористатися нагодою аби не порушити на найвищому рівні питання недореформованої СМСЧ № 14, що у Смілі, яку горе-реформатори уже 3-й рік поспіль не можуть поділити між державою і смілянською громадою. Моя позиція у цьому проблемному питанні була, є і залишається чіткою і зрозумілою: хочете залишити СМСЧ на фінансуванні держави? Внесіть зміни до Бюджетного кодексу і поверніть все, як було до Квіташвіллі! Хочете таки передати заклад на фінансування міста? Негайно прийміть відповідну постанову КМУ, і перестаньте займатися паперовим футболом! Але за будь-яких обставин першочергово потрібно погасити заборгованість по зарплаті 168 працівникам закладу».

Позицію народного депутата підтримала заступник голови комітету з питань охорони здоров'я Ірина Сисоєнко:

«Це потужний медичний заклад, з чудовим медичним колективом і матеріально-технічною базою, яка вже 4 місяці без фінансування.
І пацієнти і медичні працівники бажають зберегти роботу цієї медичної установи! Тож прошу всіх народних депутатів проголосувати за законопроект 6208, разом із підтримкою парламенту ми зможемо допомогти людям!»