Після обвалу мосту на Шулявці нардеп радить звернути увагу і на черкаську дамбу

Після інформації про обвал мосту в Києві на Шулявці, нардеп від Смілянського округу Сергій Рудик радить звернути увагу і на черкаську дамбу, пише "Прочерк".

«Взяти хоча би Черкаський міст, який упродовж кількох останніх років перебуває у аварійному стані. Міст будувався упродовж 1959-1961 років і був розрахований на навантаження до 3 тисяч автомобілів на добу. Сьогодні ж таке навантаження понад 13 тисяч (!?) Я вже не кажу про те, що експлуатаційний ресурс мосту, враховуючи агресивне середовище води, було визначено 50 років. А сьогодні дякувати Господу вже 2017-й!» – наголошує нардепу «Фейсбуці».

«Хто думає, що це питання не вирішується через брак коштів, скажу наступне. Минулого року на ремонт найбільш непроїзних ділянок доріг мого округу мені вдалося "вибити" понад 320 млн гривень. А знаєте скільки використали? Менше 15% (!?). А знаєте скільки коштів з держбюджету Укравтодор передбачав на ремонт доріг Черкащини цьогоріч? Менше 44 мільйонів (!?) Не буду повторно описувати яких зусиль мені це вартувало, але в загальному підсумку на ремонт доріг Черкащини уже маємо понад 140 млн грн, що у 3,5 рази більше від попередньої суми. І це ще без урахування кредитних коштів під держгарантії, рішення по яким Уряд має прийняти, а Бюджетний комітет схвалити, найближчим часом.

Хочу вас запевнити, що докладу максимум зусиль аби "вибити" кошти і на ремонт мосту. Разом з тим сподіваюсь, що в цьому році кошти будуть використані у повному обсязі і до піку дорожнього будівництва, який прогнозовано буде у наступному році (з 1 січня 2018 року запрацює державний дорожній фонд, створений, зокрема, за моєї ініціативи), Черкащина матиме позитивний досвід дорожнього будівництва», – повідомив нардеп.