Пустовар поновлюється на посаді в Нацполіції

Екс-начальник Черкаського обласного управління Нацполіції Владислав Пустовар виграв суд щодо незаконного звільнення і має поновитись на посаді радника голови Національної поліції України, з якої рік тому був звільнений. Про це він повідомив у коментарі “Дзвону”, пообіцявши вже найближчим часом, як тільки отримає рішення суду на руки, оприлюднити його.

“Ще 6 листопада 2015 року через проведення переатестації в лавах Національної поліції всіх начальників обласних ГУНП було переведено на посади радників голови Нацполіції і тимчасово покладено на них обов’язки начальників. Саме з цієї посади мене і було звільнено, і суд довів незаконність цього. Але поновлення, звичайно ж, не означає автоматичне повернення на посаду начальника Черкаського обласного ГУНП”, – роз’яснив Пустовар.

Утім, як припускає Владислав Володимирович, опосередковано його перша перемога в суді може свідчити також і про те, що його справді хотіли за всяку ціну звільнити з лав Нацполіції, використавши для цього будь-які засоби.

Нагадаємо, у березні 2016 року Пустовара затримали в приміщенні МВС за те, що він нібито намагався дати хабара за атестацію своїх підлеглих. Це викликало значне обурення серед черкасців, адже фігурувала смішна сума у 2 тисячі гривень, до того ж, список підлеглих, який мав при собі Пустовар, містив прізвища людей, які навіть не подавали документи на переатестацію. Генерала підтримали ряд політикив та чиновників, заявивши, що розправа над Пустоваром політично вмотивована.

Підтвердженням цього є також млявий розгляд справи у суді (майже рік!), та відсутність прямих доказів вини генерала. Зокрема учора засідання суду знову перенесли через дріб’язкові причини.