У Черкасах набирає обертів війна між пасажирами автобусів і кондукторами

У Черкасах тривають локальні війни між кондукторами автобусів і тролейбусів та пасажирами.

Найбільш резонансний конфлікт стався в автобусі №30.

– Автобус за маршрутом №30 їхав сьогодні до Хімселища, відповідна табличка стояла на боковому склі. Не всі пасажири бачили її та були проінформовані про такий маршрут, – написала в одній із соціальних мереж волонтерка Яна Бондаренко. – Людям, які не вийшли із автобуса, кондуктор почала грубити та кричати:

– Вийдіть із автобуса! Для кого ми пишемо ці таблички?! Пороззувайте очі! Вам повилазило!

Дочекавшись, поки всі вийдуть, Бондаренко попросила кондуктора бути ввічливою з пасажирами. Кондуктор відповіла лайкою та грубо виштовхала черкащанку з автобуса.

А вже за кілька днів ситуація мала продовження. Директор ТОВ «АВТО-ТЮЛ» Ігор Ганджа вибачився перед Яною Бондаренко.

– Директор вибачився за неадекватну поведінку кондуктора і запевнив, що будуть розбиратись у ситуації і працювати над сервісом, – написала вона у «Фейсбуці».

Ще за кілька днів у Черкасах відсторонили від керування п’яного водія маршрутки Маршрутний автобус Богдан, за кермом якого був нетверезий водій, зупинили за порушення правил дорожнього руху у Черкасах. Правоохоронців привернув різкий запах алкоголю від водія. Інспектори провели огляд на стан сп’яніння чоловіка. Результат – 0.43 проміле, що більше ніж у 2 рази перевищує допустиму норму. Правопорушник є водієм маршруту №6. На водія склали протокол.

Інший випадок стався вже за кілька днів. Цього разу побили вже кондуктора тролейбуса. 13 квітня невідомий вдарив палицею кондуктора тролейбуса №10. Подія сталася на кінцевій зупинці маршруту «Вул. Олени Теліги». Внаслідок удару, кондуктор отримала травму голови. Постраждалу забрала швидка.

– Ця жінка досі на лікарняному, – каже заступник директора тролейбусного парку Олексій Ворона. – Напад на неї здійснив невідомий із хуліганських мотивів. 

Найгучніший конфлікт кондуктора з пасажиром стався минулої осені. В листопаді кондуктор автобуса № 25 відмовилася безплатно везти школяра Богдана Волика, відомого порятунком двох дівчат на кризі Дніпра.  Богдан мав усі пільги на проїзд. У свою чергу Волик нагрубив водієві, а той виштовхав його із автобуса. В ситуації розбиралася обласна адміністрація.