У Черкасах закінчують опалювальний сезон і розпочинають гідравлічні випробування

З 8 березня жителі Черкас, організації та установи обласного центру перестануть отримувати теплопостачання. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Черкаської міськради. А вже 15 числа КП «Черкаситеплокомуненерго» планує розпочати гідравлічні випробування.

Підставою для завершення опалювального сезону став прогноз Черкаського обласного гідрометеоцентру, за яким середньодобова температура в Черкасах перевищує +8 С. У зв’язку з цим на городян чекають перебої з постачанням гарячої води. Як пояснив директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась причина у зміні гідравлічного режиму.

— Вже з 15 числа плануємо розпочати гідравлічні випробування. Поетапно випробовуватимемо всі мікрорайони міста, а розпочнемо з Південно-Західного – від вулиці Олени Теліги до вулиці Героїв Майдану, — ділиться планами Павло Карась. — Весь цей мікрорайон два тижні буде без гарячої води допоки триватимуть випробування. Ми робитимемо усе, аби не перевищувати нормативний період – два тижні, але намагатимемося дати гарячу воду городянам раніше.

Щодо завчасного завершення опалювального сезону в освітніх та медичних закладах Черкас, директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась пояснює — керівництво цих установ має можливість безпосередньо узгоджувати таку необхідність з теплопостачальними організаціями – надавачами послуг.