З 23 травня Черкащина може залишитись без електропостачання

23 травня працівники ПАТ"Черкасиобленерго" з усієї області оголосять загальний безстроковий страйк, у ході якого цього ж дня буде проведено одноденний попереджувальний страйк. Подальші страйкові дії визначатимуться страйковим комітетом за погодженням з трудовим колективом. Про це було прийнято відповідні рішення структурними підрозділами підприємства, із посиланням на сайт енергопостачальної компанії повідомляє "Про все".

Таке рішення на власних зборах вже прийнято низкою районних електромереж, зокрема Городищенською, · Звенигородською, Золотоніською,  Катеринопільською,  Корсунь-Шевченківською, Монастирищенською, · Тальнівською, Христинівською, Чорнобаївською та Шполянською. У той же час відокремлений підрозділ Черкаський міський РЕМ перебуває в стані страйку з 26 квітня.

Причиною таких протестних дій працівники "Черкасиобленерго" називають чотиримісячну заборгованість із заробітної плати, а головні вимоги страйкарів - це її погашення в повному обсязі, своєчасна виплата зарплатні в подальшому, а також створення нормальних умов праці та надання можливості виконувати свої функціональні обов’язки.

Також підприємство інформує, що усі роботи, в тому числі і невідкладні? будуть виконуватися за погодженням із страйковим комітетом відповідного структурного підрозділу. На період страйку всі можливі дії енергетиків будуть спрямовані лише для запобігання виникнення небезпечних ситуацій та недопущення ураження електричним струмом населення.