Тварини радіють карантину

Тварини Черкаського зоологічного парку не тужать за відвідувачами, а живуть своїм життям. Вони стали спокійнішими, у багатьох сьогодні шлюбний період, а деякі вже стали батьками або чекають на появу потомства вже в найближчі тижні.

— Для тварин наш карантин тільки на користь. Вони стали спокійнішими, їх ніхто не відволікає. Єдині, кому можливо цікавіше з людьми, — ведмеді. Всі почуваються добре і займаються своїми справами, — ділиться подробицями життя на карантині Черкаського зоологічного парку його директор Євген Ван.

Півтора тижні тому у пари котячих лемурів з'явився малюк. Працівники парку сподівалося, що дитинчат буде двоє, однак маля народилося одне, проте велике. Сьогодні мама та дитинча почуваються добре. Висиджує потомство і білохвіст-орлан, вже за пару тижнів тут очікують появу на світ його пташеняти.

Окрім того, зоопарк не збирається відмовлятися від своїх планів через карантин. Тут готуються до масштабної реконструкції. Сьогодні триває робота над проєктами, після чого планують приступити до самої реконструкції.