У Черкасах шукають свідків кримінального злочину

На адресу нашої редакції надійшов анонімний лист щодо подій, які мають кримінальний характер.

Багато хто пам’ятає, як у березні 2021 року заступник начальника департаменту Черкаської міської ради Богдан Бєлов виявив на капоті свого автомобіля бойову гранату, яка лише дивом не вибухнула. Однак, як ідеться в листі, це була не єдина спроба організації замовного вбивства.

Автори листа стверджують, що до замаху причетний один із відомих у Черкасах людей, який претендував на місце у департаменті освіти та гуманітарної політики. Однак йому на шляху став тодішній заступник начальника департаменту, один із заступників міського голови та депутат міської ради, які, за словами авторів листа, є кураторами розподілу фінансових потоків у цьому департаменті. Тож задля вирішення цього питання «герой» звернувся... до відомих представників  черкаського криміналітету.

Як стверджують автори листа, спочатку «замовник» запропонував за винагороду  підірвати автомобіль Бєлова. Це мало справити враження не тільки на самого Бєлова, але й залякати його кураторів, адже того вечора він після наради мав їхати в автівці разом із заступником мера. В результаті вибух не вдався, ніхто не постраждав. Та після цього замовник нібито вже запропонував  солідну винагороду за ліквідацію Бєлова, депутата міської ради та заступника мера.

Відбулося кілька зустрічей, на яких обговорювалися умови виконання цього замовлення. Нині ж автори листа готові надати журналістам кілька аудіофайлів переговорів, на яких обговорюються умови оплати та методи усунення Белова, депутата міської ради від та заступника мера міста. Мовляв, на цих аудіофайлах чітко чути, як  співрозмовники звертаються до замовника  по імені й по батькові, а в контексті розмови неодноразово називається його прізвище. Окрім того, голос замовника легко упізнати – його легко знайти на численних відео  з  ютубу. Готові автори листа вказати й  місце та час проведених переговорів, надати відео з камер зовнішнього спостереження, де  чітко видно, як замовник заходить і  виходить з будівлі, а також сидить за столом в одному з ресторанів міста і веде розмову з людьми. Можуть бути також надані записи з відеореєстратора, (процес стеження за депутатом та заступником мера з коментарями на запису в процесі стеження, та відміткою дати та часу запису). На відео зафіксовані місця, які  найчастіше вони відвідують, включаючи їхні домівки.

Що ж, ми чекаємо на подальший розвиток подій, і, запрошуємо долучитися до обговорення всіх, хто володіє інформацією щодо згаданих вище подій.