У Черкасах включили опалення напередодні потепління

Опалення в місті увімкнули у лікарнях, усіх дошкільних навчальних закладах, окрім одного садочку, де нині тривають ремонтні роботи.

Опалення ввімкнуто ще не в усіх школах міста. За словами директора КП “Черкаситеплокомуненерго” Павла Карася, ситуація ускладнилася через те, що не всі директори шкіл подали документи, необхідні для підключення опалення.

Розібратися з цією проблемою міський голова Анатолій Бондаренко доручив директору департаменту освіти та гуманітарної політики Сергію Воронову.

— Повідомляю, що минулої п'ятниці розпочалися роботи із подачі теплоносія в заклади дошкільної освіти (садочки). Станом на тепер у абсолютній більшості закладів батареї вже стали теплими. Щодо закладів загальної середньої освіти (школи), інформую, що всі вони мають абсолютну фінансово-господарську автономію відповідно до ЗУ "Про освіту" та самостійно вирішують, коли "їхні батареї стануть теплими". Кожен заклад проінформований, що теплоносій може бути поданий в разі відповідного їхнього звернення до КП "Теплокомуненерго" чи ТЕЦ. Тож, прошу з питань тепла у групах та класах перш за все звертатись до завідувачів та директорів закладів, у випадку труднощів до Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради, - зазначив Сергій Воронов.

Не краща ситуація, за словами Павла Карася, склалася з більшою частиною ОСББ, які не подали паспорти прив’язки і через це включити опалення в цих будинках на сьогодні неможливо.

Вмикати тепло в житловому секторі поки не планують. За нормами опалення в будинках мають умикати з 15 жовтня або раніше, якщо середньодобова температура повітря протягом трьох днів тримається на позначці 8 градусів тепла або опускається нижче.

Тим часом синоптики прогнозують значне потепління, починаючи з четверга, 10 жовтня. Того дня температура повітря прогріється до 21 градусу вдень і 9 градусів тепла вночі. Після невеличкого похолодання в п’ятницю й суботу, температура знову підвищиться до 21 градусу в неділю 13 жовтня й понеділок 14 жовтня. Значного похолодання в ці дні не очікується й опалення може виявитися зайвим.

 

Анекдот до теми

Шановні працівники ЖКГ! Дайте, будь ласка, опалення в квартири, а то ми бабине літо не перезимуємо…