У Черкаській обласній лікарні представили нового керівника

Заступник голови обласної ради Сергій Лісовий та очільник ОДА Олександр Скічко представили 1 грудня нового керівника обласної лікарні. Директором закладу став Віталій Шило.

- Я не можу впливати на глобальному рівні на реформу, але наше завдання розвивати медичний сектор із погляду ремонтів, технічного забезпечення тощо. Хочеться, щоб в обласній лікарні була стабільність. І вона не повинна залежати від того, хто сьогодні буде підписувати контракт. Цілі мають залишатися одні й ті самі. Я сподіваюся, що Віталій Шило продовжить наш напрямок, додасть щось від себе і на 2023 рік ми вийдемо із зовсім іншими результатами. Я хочу, щоб у нас були провідні медичні заклади, була здорова конкуренція між закладами, щоб це не заважало розвитку. Я зі свого боку буду робити все, аби ваш заклад розвивався, – зазначив  голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Кандидатуру Віталія Шила напередодні затвердили депутати Черкаської обласної ради. Участь у конкурсі на посаду директора обласної лікарні взяли троє кандидатів: власне, сам Шило, а також нині уже ексочільник лікарні Олександр Дудник та ексчиновник обласної державної адміністрації Володимир Брожик.  Зрештою, переміг Віталій Шило. Опісля його підтримали депутати. Контракт з лікарем укладуть на 3 роки. 

- Пане Віталію, тепер Ви маєте піклуватися про понад 1 500 працівників закладу та просто невичерпну кількість пацієнтів, які потребуватимуть вашої уваги та досвіду. З повагою до Вас бажаю, як на мене, одного з найважливіших показників вашої майбутньої праці - щоб для своїх співробітників і для пацієнтів Ви стали тією людиною, яку вони зможуть назвати другом та наставником. Щоб Ви працювали, як у справжній родині та було в усьому порозуміння. Нових досягнень Вам у вашій нелегкій і мегавідповідальній праці. Та, звісно – здоров’я, здоров’я та ще раз – здоров’я, - додав заступник голови обласної ради Сергій Лісовий.

- Це дуже велика відповідальність очолити такий колектив. Я тут працюю з 98-го року, після закінчення медичного інституту. Я проходив інтернатуру, працював лікарем, очолив урологічне відділення з 2009 року – все моє життя пов’язане з обласною лікарнею. Тому я вболіваю за цю лікарню і я буду робити все, щоб медзаклад залишався  найкращим в області та серед кращих в Україні. Для цього у нас є всі можливості, – говорить  директор КНП «Черкаська обласна лікарня» Віталій Шило.

Колишній керівник обласної лікарні Олександр Дудник очолював заклад понад 10 років – з лютого 2011 року. За цей час він підняв медустанову на абсолютно новий рівень надання допомоги та розвитку. За попередньою інформацією, Олександр Дудник продовжить працювати у команді обласної лікарні.

За словами новопризначеного директора закладу Віталія Шила, Олександр Миколайович є незамінною складовою успішного та повноцінного функціонування установи. А його досвід – допоможе втілити новій команді чимало ідей.

- Для будь-якого колективу зміна керівника - це стрес. Але для нашої лікарні такого стресу не буде. Я уже давно працюю в цій лікарні. Ми будемо працювати на розбудову та розвиток нашого закладу. Якісне надання послуг пацієнтам, достойна заробітна плата та гідні умови для працівників - основні завдання, – додав Віталій Шило.