У Чорнобаївському районі батько задушив трьох своїх дітей, після чого наклав на себе руки

Кричущий випадок стався вранці 17 березня у тихому селі Придніпровське Чорнобаївського району. Тут багатодітний батько власноруч задушив трьох своїх малолітніх дітей, після чого наклав на себе руки. Їхня мати в цей час була на роботі.

Фатальні наслідки нелюдського злочину вранці 17 березня виявила бабуся загиблих дітей. Вранці жінка прийшла провідати їх, але виявила усіх трьох мертвими. Двоє дівчаток 2015 та 2012 років народження, а також хлопчик 2010-го року мали ознаки насильницької смерті. Жінка одразу викликала правоохоронців й уже ті у сараї знайшли повішаним біологічного батька дітей — 40-річного Івана Ніколаєва.

Що стало причиною трагедії, яка забрала життя відразу чотирьох рідних людей наразі намагаються з’ясувати правоохоронці. Від самого ранку у Придніпровському працювала слідчо-оперативна група нацполіції. Того ж дня за фактом насильницької смерті двох та більше дітей у поліції відкрили кримінальне провадження.

У сільській раді, кажуть, що усіх дітей задушили. Припускають, що це зробив їхній батько, який після всього наклав на себе руки.

— Я була на місці. Дітей начебто задушив батько — Іван Ніколаєнко. Його знайшли повішаним. Цього року йому мало б виповнитися 41 рік. Він не був одружений, але є біологічним батьком цих дітей. Проживав разом з ними та їхньою матір’ю. Років 8 тому переїхали в село десь із Кіровоградської області. Він ніде не працював, а його цивільна дружина працює у місцевому господарстві оператором машинного доїння. Цього ранку вона якраз убула на роботі, — розповіла «Акценту» працівниця сільради.

Про причини трагедії у сільраді не знають, але припускають, що виною могла бути пристрасть чоловіка до алкоголю.

— Торік родина стояла на обліку як неблагодійна, але від цього року, наче було все гаразд. Так, чоловік випивав, але щоб вчинити таке, ніхто б не подумав. Ще вчора він (Іван Ніколенко, - Ред.) приходив у сільраду, збирався прописатися у нас. Річ у тім, що всі вони досі прописані у Кіровоградській області. І раптом таке. Для багатьох цей випадок став шоком, розповіли у сільраді.