У Катеринополі серед білого дня застрелили собаку

У Катеринополі серед білого дня застрелили собаку. Він забіг на територію місцевої ветеринарної лікарні. Мешкав у підприємців Любові та Ігоря Харченків, які орендують територію поруч.

Харченки кажуть що вбивство собаки лікарю не подарують

Харченки кажуть що вбивство собаки лікарю не подарують

– Ми займаємося перевезеннями, – розповідає Любов Харченко. – Тримаємо в себе на території звичайних собачок. Усі стерилізовані й привиті. Натомість головний ветеринарний лікар Олексій Полянський намагається їх знищити. Свою позицію не приховує. Конфлікти в нас не вперше. Річ у тім, що Полянський на території ветеринарної лікарні тримає кури, гуси та іншу домашню живність. Час від часу звинувачує нас у тому, що собаки нібито їдять його курей. Ми навіть гроші йому платили. Потім узнали, що то зовсім інші собаки погризли.

11 березня одна із собак через прочинені ворота вбігла на територію лікарні. За кілька хвилин пролунав постріл. Скавулів собака Рябчик. Його негайно повезли у Ватутіне та прооперували. Однак на ранок пес загинув. Харченки викликали поліцію. Ветеринарні лікарі дістали кулю.

– Я ні в чому не винен, – каже ветеринарний лікар.  – Постріл пролунав о 15.20. Я ж приїхав на роботу о 16.30. Поліція прибула на місце, провела огляд моєї мисливської зброї. Наскільки мені відомо, там був інший калібр. Я вже забувся, коли користувався рушницею. Вона лежить у сейфі. Навіть дуло моєї рушниці затяглося павутиною. Харченки давно воюють зі мною. Намагаються відібрати землю ветеринарної лікарні. Собаки в них безпородні, бігають, де попало. Тварин я ніколи не труїв. Це брехня. Собака – хижак. Отруту він завжди може відригнути.

Харченки кажуть що вбивство собаки лікарю не подарують.

– Ми доведемо цю справу до суду й справедливого покарання. Якщо Полянський говорить правду, нехай пройде поліграф. Будемо вимагати балістичної експертизи.

Катеринопільська поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Жорстоке поводження з тваринами». Санкції статті передбачають арешт строком до шести місяців або обмеження волі строком до трьох років.