У Корсуні новий скандал із перейменуванням

Депутати Корсунь-Шевченківської міської ради відмовилися перейменувати вулицю імені радянського генерала Карбишева на вулицю Олександра Бардалима. Після провального голосування активісти заблокували депутатів у залі й не хотіли випускати до ухвалення позитивного рішення.

– Частина депутатів, – відверта сепарня, – коментує ситуацію місцевий активіст, ветеран російсько-української війни Олег Собченко. – Інша частина боялася зіпсувати із ними стосунки. Не останню роль відіграла російська церква. Плюс позиція пенсіонерок. Вони понаписували заповіти й тепер бояться, що через перейменування вулиці їхні папери стануть недійсними. Хоча в Україні перейменовано сотні й тисячі вулиць і при цьому ніхто не постраждав. Єдина плата, яка могла бути при перейменуванні – 170 гривень. 44 двори по 170 гривень – це менше 10 тисяч. Ми могли би створити фонд і зібрати суму. Соромно перед матір’ю і рідними героя, що має таких невдячних земляків.

Олег Собченко каже, що на цій сесії питання вже не виноситиметься.

– Двічі голосувати одне й теж питання впродовж однієї сесії не можна. Бо потім опоненти легко скасують його в суді. Треба дочекатися кінця цієї сесії й оголосити нову, позачергову. Багато депутатів обіцяють змінити свою позицію. Можливо, займемося підвозом тих, хто не міг прийти на цю сесію.

Влітку 2017 року в Корсунь-Шевченківському депутати намагалися перейменувати вулицю названу в честь загиблого на Донбасі гранатометника Сергія Білоушенка, який загинув улітку 2014 року.