У міського голови Черкас – нові заступники

Черкаська міська рада на своєму засіданні, яке відбулося 10 грудня, затвердила новий склад виконавчого комітету та погодила призначення чотирьох заступників міського голови Анатолія Бондаренка. Рішення про це підтримали 33 депутати.

Чисельність оновленого виконкому визначили в кількості семи осіб. Це – міський голова, перший заступник та ще чотири заступники міського голови, секретар міської ради. Цього разу склад цього колегіального органу депутати затвердили без представників на громадських засадах.

Так, першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради став Сергій Тищенко, який донедавна працював секретарем ради. Його кандидатуру підтримали 36 обранців.

Заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради затвердили Віктора Беззубенка (ВО «Черкащани», 37 голосів «за»), Марину Гаркаву («Європейська солідарність» - 28 «за») та Анастасію Чубіну («Слуга народу» - 26 «за»). Кандидатуру Олега Кашка («ОПЗЖ») підтримали 20 депутатів, цієї кількості не вистачило для його обрання заступником міського голови.

Секретарем Черкаської міської ради ІХ скликання став «батьківщинівець» Юрій Тренкін, набравши 29 голосів підтримки.

«Сьогодні обрано новий склад виконавчого комітету. У ньому представлені різні політичні сили, за які віддали свої голоси на виборах жителі нашого міста. Кожен з новообраних членів виконкому матиме змогу проявити себе і взяти відповідальність за окремий напрямок роботи. Сподіваюся, що новий виконком працюватиме продуктивно і плідно на благо нашого міста», - прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Ухвалене депутатами рішення стосовно нових заступників набуває чинності з 11 грудня. Водночас, Черкаська міська рада своїм голосуванням звільнила попередній склад виконавчого комітету, який був обраний у 2018 році.