У Тальнівському районі зможуть відремонтувати 15 кілометрів доріг

Тальнівський район отримає 15 мільйонів гривень на ремонт доріг. Про це повідомив перший заступник голови Тальнівської РДА Володимир Гречка.

– Кошти спрямуємо в першу чергу на ремонт тих доріг, куди ходитимуть шкільні автобуси, – каже Володимир Васильович. – Адже цього року в районі буде закрито кілька шкіл і дітей треба буде возити до інших навчальних закладів. У першу чергу йдеться про ремонт дороги на Лісове. Маю на увазі відрізок від Веселого Кута до Лісового. Там маємо кількакілометрову ділянку старої дороги вимощеної камінням ще в 50-их роках минулого століття. Також спробуємо відремонтувати дорогу на Колодисте, адже там теж не набереться учнів для повноцінної школи і їх треба буде підвозити.

Володимир Васильович каже, що на таку суму вдасться відремонтувати не більше 15 кілометрів. Гроші має виділити Кабінет міністрів. 

– Але для нас це небачена сума за останні кілька років, – стверджує Гречка. – Минулого року уряд виділив півтора мільйони гривень, позаминулого – лише 700 тисяч. Звісно, враховуючи стан доріг в районі 15 кілометрів – це крапля в морі, але значно більше аніж було в попередні роки.

Дороги на Лісове, Колодисте, Поташ вважаються одними з найгірших у районі. Найкраща – дорога на Криві Коліна. Її капітально відремонтували в 2010 році.