У Тальному змінився перевізник

У Тальному й селах громади — зміни. Замість старого перевізника АТП-17137 на маршрути вийшли нові автобуси на 19 місць. Вони тепер їздять містом і на більшості старих маршрутів. Найближчі три місяці пасажирів обслуговуватиме переселенець Роженко, який переїхав у Тальне разом із родиною.

— Новий перевізник переїхав із Донецької області, — каже міський голова Василь Сідько. — Спочатку возив людей одним маршрутом до Здобутку. Потім ми поговорили з водієм і вийшли на власника. Автобусів у нього достатньо. З часом і сам перевізник приїхав до нас та перевіз свою родину. Раніше ми мали один маршрут по місту й ця ситуація нас не влаштовувала. Зараз матимемо три — два обслуговуватиме новий перевізник, один — старий.  Поки уклали тимчасову угоду на три місяці, а коли все устаткується, надалі плануємо укласти повноцінну. Новий перевізник обіцяє працевлаштувати 8-10 водіїв і платитиме податки саме в нашу громаду.

Старому перевізнику — АТП-17137 залишили ще два сільських маршрути — на Лісове й Павлівку Другу.  Міжміські перевезення до Києва у тальному також здійснюють приватні перевізники.