У Ярошівці нетверезий водій збив школярку й намагався повіситися

Нетверезий водій в селі Ярошівка Мокрокалигірської громади Звенигородського району збив та травмував школярку й після цього намагався покінчити життя самогубством.

 – Інцидент трапився в селі Ярошівка нашої громади. Чоловік випив чарку й їхав «Москвичем» додому. Дорогою зачепив школярку із села Васильків, яка приїхала в Ярошівку до свого хлопця. Злякавшись, чоловік утік. Дівчину доправили до Шполянської лікарні із забоями. Загрози її життю немає. А чоловік приїхав додому й поліз у зашморг. Дружині й доньці вдалося витягти його звідти у вкрай критичному стані на межі життя й смерті. Згодом його врятували лікарі Катеринопільської лікарні, – розповідає голова Мокрокалигірської громади Звенигородського району Вікторія Пипа.

Голова сільської ради називає зразковою родину винуватця ДТП. Чоловік є висококласним комбайнером, якого запрошують найкращі сільгоспвиробники району. Багато років він узагалі не вживав спиртного. Його дружина – директор школи. Під час спроби самогубства вдома була донька подружжя з маленьким внуком.

– Наскільки мені відомо, родина потерпілої отримала від винуватця ДТП кошти на лікування й жодних претензій до нього не має, – стверджує Вікторія Пипа.

Селищний голова Катеринополя Володимир Коваленко розповів, що винуватця ДТП вже виписали з лікарні. Ним займуться правоохоронні органи.

Начальник Черкаського управління освіти й науки Валерій Данилевський каже, що про ДТП за участю школярки інформації він не отримував.