Вандали викорчували з корінням сім ліхтарів із сонячними панелями

Міська рада Кам’янки підраховує збитки від вандалів, які розбомбили відкритий минулого року Тясминський каньйон.

– Спочатку вони украли три із дев’яти сонячних панелей, до яких були підключені ліхтарі в цьому урочищі, – каже міський голова Володимир Тірон. –  Згодом украли ще шість. Поліція шукала в сусідніх Смілі й Олександрівці, але не знайшла. Хоча я  казав хлопцям, що це для них має бути справою честі. Очевидно, їх крадуть не для того аби встановити в себе вдома, а на продаж. Поки шукали панелі, вандали потрощили, погнули й викорчували стовпчики, на яких вони стояли. Фактично, знищили всю красу, на яку були затрачені кошти державного бюджету.

Міський голова каже, що камер відеоспостереження на цьому місці не було.

– Ми густо встановили камери на cакуровій алеї, яку відкрили минулого року.  А сюди ще не встигли. І ось така біда.

Минулої п’ятниці усі чиновники апарату міської ради та працівники відділу освіти чистили в каньйоні русло річки від дерев, що попадали й лежали там багато років.

– Я взяв рибальські чоботи й забрів у Тясмин, – розповідає Тірон. – Чіпляли й потихеньку підтягували до берега старі дерева, які пролежали там багато років. Уже на березі їх пиляли. Слава Богу, впоралися й тепер містяни можуть милуватися чистим берегом.

У 2017 році Кам’янка виграла ґрант міністерства туризму й отримала на облаштування місцевого каньйону понад 7 мільйонів державних коштів.