Ветерани АТО та ООС отримають грошову винагороду до Дня Незалежності

11 серпня 2020 року виконавчий комітет Черкаської міської ради продовжив до 31 жовтня прийом документів для отримання грошової винагороди учасникам АТО та ООС з нагоди Дня Незалежності України. Про це інформує департамент соціальної політики Черкаської міської ради.

У Черкасах учасники антитерористичної операції, операції об’єднаних сил мають право отримати щорічну грошову винагороду до Дня Незалежності України в розмірі 1000 гривень із міського бюджету.

Грошову винагороду можуть отримати люди з інвалідністю внаслідок війни; учасники бойових дій; бійці-добровольці, які мають цей статус відповідно до рішення Черкаської обласної ради від 22.12.2017 № 19-10/УІІ.

Обов’язковими умовами для отримання винагороди є зареєстроване місце проживання в Черкасах та перебування на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги у м. Черкаси станом на дату звернення та станом на 1 серпня відповідного року.

Як отримати грошову винагороду

Для отримання цієї винагороди потрібно написати особисту заяву на ім’я директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, та долучити до неї копію паспорту; копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які мають відмітку в паспорті про відмову через свої релігійні переконання); копію посвідчення «Особи з інвалідністю внаслідок війни», «Учасника бойових дій» або «Бійця-добровольця»; копію довідки встановленого зразка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України або копію довідки про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (крім бійців-добровольців); реквізити банківського рахунку для перерахування коштів.

Під час подачі заяви обов’язково потрібно пред’явити оригінали зазначених документів.

Коли й  куди подавати документи

Прийом документів до 31 жовтня за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, Громадська приймальня. Усі консультації за телефоном 33-04-03.