Від дровника загорілася церква

У 250 тисяч гривень збитків обійдеться християнам віри євангельської з Єрок Катеринопільського району пожежа, яка сталася в їхній церкві у ввечері в суботу, 23 березня. Займання сталося тоді, коли кочегар вирішив протопити приміщення перед недільною службою.

У 250 тисяч гривень збитків обійдеться християнам віри євангельської з Єрок Катеринопільського району пожежа, яка сталася в  їхній церкві у ввечері в суботу, 23 березня. Займання сталося тоді, коли кочегар вирішив протопити приміщення перед недільною службою.

– Сигнал поступив до нас о 22-30, – розповідає керівник місцевого підрозділу ДСНС Руслан Слободяник. – Ми швидко викликали на підмогу пожежників із Катеринополя. У той вечір кочегар вирішив протопити в приміщенні, щоби в неділю під час служби Божої прихожанам було тепло. Однак чомусь зайнявся дровник. Ми ще шукаємо причину – чи це провина кочегара, чи хтось підпалив суху траву, яка була поруч. Першими займання помітили сусіди. Вони побігли до кочегара. Потім з’явилися прихожани. Згодом викликали нас.

Руслан Вікторович каже, що стіни церкви мало постраждали. Найбільше обгорів дах.

– Річ у тім, що дах був укритий металевою бляхою на дерев’яній рамі з руберойдом. Додатково стеля була утеплена соломою. Саме через солому розгорілося найбільше. Суму збитків прихожани ще обраховують, але приблизно, вона складає 250 тисяч гривень.

Пожежу було остаточно погашено за дві години.