ВІДЕО НА ЗАПИТ, або Як телеглядачеві не залежати від програми телепередач

Донька з зятем тепер не часті гості в батьківському домі: своя квартира та щоденні клопоти. Тим з більшою радістю зустрічають молодих батьки. Цього разу старші ніби не в своїй тарілці, обидва якісь роздратовані.

Причину довго з'ясовувати не довелося. Батька одразу як прорвало: «що у нас робиться, скільки років дивився матчі європейських ліг по телевізору, а тепер жоден канал не показує. Не можу побачити гри ні «Шахтаря», ані «Динамо». Тільки в інтернеті можна, але ж там картинка смикається, паузи, повтори і жодного задоволення».

І у мами такі самі проблеми. Влітку все більше часу проводила на вулиці, а зараз, коли похолодало, за давньою звичкою до телевізора потягнулася. Телевізор у родині від зовнішньої антени приймає сигнал і ловить 32 українські канали.

- Який в них толк, - обурюється жінка, - то рекламні паузи хвилин по двадцять, то фільми жахів показують або політики базікають без зупинки. А хочеться загорнутися у плед і безперервно дивитися приємні фільми про кохання, щасливі сім'ї, подорожі до екзотичних країн.

- Я вас зрозумів, - резюмував зять. - Хоч ми з такими проблемами тепер не стикаємося. Ви ж знаєте, я теж футбольний уболівальник, а Даша любить «зависати» на перегляді «мильних опер». Ми спочатку хотіли підключити кабельне телебачення, але в нашому мікрорайоні немає такої мережі. І я з'ясував, що, підключивши інтерактивне телебачення, можна отримати максимальний контроль над контентом і процесом перегляду, а також доступ в Інтернет з екрану телевізора. Пропозицій зараз багато. Я вибрав варіант від компанії ВОЛЯ тому, що у неї дуже великий вибір телеканалів і фільмів.

Ми взяли пакет інтерактивного ТБ, в якому більше 120 каналів, - додала дочка. - Таке ТБ набагато зручніше телевізора, підключеного до антени. У вас обмежені можливості - перемикати канали, звук регулювати, яскравість, а я можу зупинити перегляд, потім за якийсь час дивитися далі або перемотати на початок. А ще у ВОЛЯ є така чудова фішка, як онлайн-кінотеатр. Кажуть, що в ньому більше 30 тисяч фільмів, але я ще не встигла подивитися і десяту частину. Мені подобається, що тепер ми не залежимо від програми телепередач. Це такий сучасний підхід до телебачення, коли тобі нічого не диктують і ти вільний у своєму виборі.

А мені дуже подобається новий сервіс компанії «Воля Футбол +», - продовжив зять. - Час показу матчів вищого рівня задарма пішло безповоротно, футбольні клуби та телеканали хочуть отримувати гроші за трансляції, вкладати їх у свій розвиток. Мені, як активному вболівальнику дуже пощастило, що нещодавно у телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» і компанія ВОЛЯ отримали офіційний статус і права трансляторів усіх матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА до 2021 року. Тож, нова додаткова послуга «Воля Футбол +» - те, що мені потрібно! Є час - дивлюся матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи в прямому ефірі, зайнятий - не питання, подивлюся пізніше в запису, та ще з оглядами і кращими моментами.

Отже, шановні мама і тато, не турбуйтеся, робіть як ми, починайте управляти телебаченням і не залежати від програми телепередач, - побажали молоді своїм батькам.

  Дмитро Прокопчук