Відома черкаська фітнес-тренерка стала учасницею телешоу «Супер мама»

Маму-кар'єристку, яка має два спортзали та двох доньок, довів до сліз психолог та експерт телепроєкту Дмитро Карпачов. У ефірі телеканалу СТБ жінка зізналася, яку ціну їй доводиться платити за свій успіх. Вона не стала переможницею телешоу, але завдяки цьому проєкту та порадам психолога неодмінно буде супермамою для своїх донечок.

Про Катю Жесть знає багато черкащан, а віднедавна і частина киян. 27-річна тренерка відкрила два спортивних клуби — один у Черкасах, а інший у Києві. Катя особлива тим, що будучи успішним фітнес-тренером, власницею бізнесу — вона мама двох маленьких донечок. Виношуючи молодшу дитину, вона вела тренування до 37 тижня вагітності, не даючи слабинки ні своїм підопічним, ні собі.

— Я прийшла у цей проєкт, аби показати всім, що жінка може бути красивою, жіночною, хорошою мамою та успішною бізнес-жінкою. Я роблю те, що, на жаль, може зробити не кожна, — так у своїй відеовізитівці про себе розповіла сама Катерина. — Жесть — цей псевдонім сам мене знайшов, клієнти, які виходять після мого тренування часто кажуть: «Катя, цього разу була реальна жесть». Я супермама, тому що мені 27 років, у мене двоє дітей та два бізнеси і я все встигаю.

У Каті це вже другий шлюб. Її чоловік військовий, і він, так само, як і Катерина, зайнятий на роботі. Подружжя користується послугами двох нянь для догляду своєї молодшої донечки Марії. На момент зйомок телепроєкту дитині було лише два місяці. Няні доглядають маленьку донечку Каті вахтовим методом, по шість днів кожна. Вони поруч цілодобово, адже через щільний графік та великі навантаження Катерина не може займатися дитиною вдень, а вночі має відпочити, аби ефективно відпрацювати наступний день.

Старша донька Катерини ід першого шлюбу — Даша, живе у Черкасах у той час, коли її мама налагоджує справи у Києві.

— Як ми говоримо, у Даші три сім’ї. Її інколи забирає тато, інколи вона живе у дідуся з бабусею, а на вихідних її забираю я, — ділиться особливостями організації сімейного життя Катерина. — Я нічого не пропустила. Я знаю, коли пішла моя дитина, яке перше слово вона сказала. Я знаю, коли в моєї дитини температура і якщо вона хворіє, то як протікає цей процес.

На жаль, Катерині не вдається самій займатися так дітьми, як вони того потребують. Але жінка запевняє: контролює усе, що відбувається з донечками через вайбер.

— За годину, поки ми були у неї в гостях, Катя лише двічі доторкнулася до дитини, весь інший час нею займалася няня. Кого дитина назве мамою, коли їй виповниться 10-11 місяців — дуже суперечливе питання. Катя зізналася, що дитина навіть спить з нянями. Для мене це незрозуміла ситуація, бо я інша. Я маю чути, як дитина сопе поруч, як вона спить, — так оцінила стан речей у Катерининій сім'ї інша учасниця шоу, мама-інтелектуалка Ірен. Щодо старшої доні — Даші. Жодні бабуся з дідусем не зможуть замінити тата з мамою протягом такого тривалого часу. Окрім того, діти — це частина Катіного образу. У неї в клубі є плакат, на якому написано: навіть з дітьми, навіть годуючи їх, ти можеш займатися, отже бути такою як Катя.

Спортивна та підтягнута мама двох дітей — це дуже привабливий образ для багатьох жінок. Бути красивою, стрункою, успішною, та ще й хорошою мамою — зрозуміло, що всі хочуть такими бути. І відвідувачі клубів Катерини готові платити, аби бути такими як вона.

- У мене виникло почуття жалості до дитини, яка живе без мами. Немовляті потрібне мамине тепло. Мені не зрозуміло, чому Катя, плануючи ще одну дитину, не подумала відкласти на потім відкриття клубу в Києві, переїзд та кар'єру. Або ж навіщо планувала дитину, коли хочеш займатися кар'єрою, — щиро не розуміє Катіних мотивів учасниця проєкту, мама-домогосподарка Оля.

Катя стверджує: не потрібно ні від чого відмовлятися – ні від материнства, ні від кар'єри. Жінка переконана, якщо вона завагітніє втретє, а планує вона це зробити в найближчі роки, то в її житті нічого не зміниться.

— Я вважаю, що я прекрасна мама і я люблю своїх дітей, — так відповідала Катя на закиди учасниць, що вона приділяє дітям не достатньо часу та уваги. — Якщо я не проводжу усі сім днів на тиждень з дитиною, це не значить, що я не займаюся її вихованням. Я займаюсь дитиною у тому форматі, в якому нам зручно. Я прийшла на цей проєкт, аби показати свій світ, у якому я живу і від якого отримую задоволення. Якщо комусь мій формат не підходить, це не значить, що він поганий. Мої діти красиві, щасливі у них купа няньок і ними всі займаються. Але центр мого світу я і мій чоловік. Мені здається, якщо я поставлю в центрі наших дітей, ми приречені на провал. Ми житимемо життям дітей. А я живу своїм життям, чоловік своїм — і інколи ми перетинаємося й дотикаємося.

Вже на зустрічі з Карпачовим жінка зізналася, що заради побудови успішного бізнесу та відкриття спортклубу у Києві вимушена жертвувати своїми стосунками з дітьми.

- Коли ми відкрили у Києві студію в спальному районі і я, йдучи на роботу бачила, як батьки ведуть малюків у садки та школи, мене розривали емоції та сльози. Протягом перших місяців я дуже шкодувала про те, що зробила. Але у тій сфері, в якій я працюю, клієнти не чекатимуть мене рік чи два. Я розумію, що залізо треба кувати, допоки воно гаряче. От і все, — зізналася на зустрічі з психологом Катерина.

Зрозуміло, що кожна мама має як недоліки так і сильні сторони. Усім хочеться визнання та підтримки, і мало кого залишить байдужим чужа критика. Перед іншими учасницями Катерина трималася сильною й успішною жінкою, яка бачить ціль — не бачить перепон. І лише на одинці з Карпачовим зізналася — розуміє, яку велику ціну вимушено платить за свій успіх.

(Слід зазначити: пару тижнів тому в ефір вийшла передача відзнятя очевидно восени минулого року. Зараз, судячи із постів Катерини у соцмережах, вона забрала старшу донечку до Києва і тепер сім'я мешкає у столиці в повному складі).