Вночі біля Кам’янки перекинулася і згоріла цистерна

У ніч із понеділка на вівторок, 7 липня в Кам’янському районі перекинулася автоцистерна, яка перевозила бензин трасою Київ – Знам’янка. 25-річний водій від отриманих опіків помер через дві години в Кам’янській районній лікарні.

– Повідомлення про пожежу ми отримали в нуль годин 16 хвилин, – розповідає речник ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко. –  На місце події виїхало кілька екіпажів рятувальників – зі Сміли, Кам’янки і Михайлівки. На місці події знайшли обгорілого водія, якого доправили в Кам’янську районну лікарню. На жаль, від отриманих опіків чоловік помер через дві години. Причини пожежі зараз встановлюються. За словами досвідчених кермувальників, водій міг заснути і з’їхати в кювет. Цистерна перекинулася, паливо пролилося на двигун, який продовжував працювати. Від іскри зайнялася вся цистерна.

Головний лікар Кам’янської районної лікарні Костянтин Тамко каже, що врятувати чоловіка було неможливо.

– Водій мав 95% опіків. Фактично, обгоріло все тіло. Він помер через дві години. Хлопець не місцевий. Нібито родом із Київської області.

Подія біля Михайлівки стала наймасштабнішою в Черкаській області цього літа. Як зазначив начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков, спеціалістами Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу здійснено виїзд на місце дорожньо-транспортної пригоди. На місці ДТП встановлено, що відбулося забруднення ділянки ґрунту 18х45см. Загальною площею 810 м2. На місці відібрані проби ґрунту та здійснено заміри земельної ділянки.