Як знайти зниклу людину з допомогою мобільного телефону

Питання, що робити, якщо зник хтось із ваших рідних чи друзів, може постати зненацька. Допомогти це з’ясувати може мобільний телефон. Навіть якщо на нього не відповідають. Як це зробити, пише blog.i.ua.

Напишіть SMS

Якщо SMS буде доставлений (тобто , прийшов звіт про доставку ) - у оператора збережеться запис з унікальним номером базової станції , що доставила SMS. Це вже зачіпка. Телефонувати, якщо не беруть слухавк у – сенсу немає, так як факт розмови, що не відбулась. Не фіксується.

Далі шукайте спосіб добути дані про те , що це за базова станція , де вона знаходиться , і в який бік передає сигнал. Якщо у людини було кілька телефонів - пишіть на всі номери. Більше шансів , що хоч одна мережа буде доступна і SMS дійде , більше шансів отримати дані хоч від одного оператора. Якщо вдалося отримати дані обох операторів - різко звузиться область пошуку.

Якщо телефон вимкнений , шукайте спосіб добути дані про місце останньої реєстрації в мережі - там теж буде унікальний номер базової .

Якщо ви «зникли» , і у вас є телефон

Напишіть SMS. Це може бути швидше , ніж дзвонити і чекати , візьмуть там слухавку чи ні. Якщо вам удасться відправити SMS (не важливо , буде він доставлений чи ні) , то у оператора збережеться запис з унікальним номером базової станції , яка його прийняла.

Якщо є можливість , майте при собі два телефони двох операторів - вище було написано навіщо.

Як добути дані про базову станцію

Добути такі дані можна в рамках закону через суд. Модна також написати в соціальних мережах прохання про допомогу - світ не без добрих людей , хтось може мати доступ і відгукнутися.

Щоб вам змогли допомогти , в прохання включіть:

- Номер телефону абонента , який пропав. Якщо знаєте , вкажіть також IMEI ( серійник телефону) і IMSI ( серійник сім- карти). Якщо знаєте ще якісь ID (номер контракту , наприклад) - вкажіть і їх. Ім'я - прізвище не потрібні , тому що повних тезок в базі оператора можуть бути сотні .

-  Дата і час дзвінків або СМС- ів , які були прийняті телефоном.

-  Для кожного дзвінка або СМС- а вкажіть , з якого номера телефонували або писали , в який час ( якомога точніше , до секунд ).

-  Для СМС окремо вкажіть час відправлення і час отримання звіту про доставку. СМС -и без звітів про доставку вказуйте в крайньому випадку.

- Вкажіть , як можна зв'язатися з вами на умовах анонімності.

Комутатор мобільного зв'язку в годину може обробити кілька десятків мільйонів. Чим точніше ви опишете дані для пошуку - тим більше шансів на успіх.

Наприклад:

Допоможіть знайти Івана Іванова!

Його номер телефону: 380xxyyyzztt

У такий то час йому відправили смс з номера ... ,

У такий то час прийшов звіт про доставку

О такій то годині ми йому додзвонилися з номера такого-то. Трубку хтось зняв , але нічого не сказав. Дзвінок тривав приблизно Х секунд.

У такий то час телефон вже був вимкнений.

Потрібні будь-які відомості про місцезнаходження телефону в цей час або базові станції , які обслужили ці повідомлення , а також місце останньої реєстрації в мережі.