Ярослав Нищик осідлав американського побитого залізного коня

Секретар Черкаської міськради Ярослав Нищик обзавівся автомобілем, щоправда, вже потриманим. Про це стало відомо з його декларації. Придбати нове авто керівник міської ради був вимушений після того, як його попередню машину "Dodge Ram Van", 2003 року випуску, спалили невідомі у дворі його ж таки будинку. Нагадаємо, сталося це в ніч з 12 на 13 вересня.

"Оце мій Форд у США, тож учіть англійську і беріть участь в аукціонах. Якби я знав мову. То не переплатив би 2000 у.о», - прокоментував нюанси придбання нового авто Нищик

"Оце мій Форд у США, тож учіть англійську і беріть участь в аукціонах. Якби я знав мову. То не переплатив би 2000 у.о», - прокоментував нюанси придбання нового авто Нищик

За фактом підпалу автомобіля було відкрито кримінальне провадження. Ярослав Нищик зізнається, не має особливих сподівань на швидке розслідування справи.

— Слідчим призначили хлопця, який три місяці як закінчив університет і вже місяць вони чекають на результати якоїсь експертизи, тож сподіватися нінащо, — коментує Ярослав Нищик. — Я за два тижні без авто зрозумів, що не встигаю і не справляюся, тому вирішив, що треба купувати інше. Почав шукати варіанти й виходячи зі своїх можливостей, вирішив купити авто зі штатів. Коли я можу придбати за чотири тисячі доларів побиту автівку із США, яка в України коштує 11-12 тисяч, то чому б і ні.

Уже 26 вересня Ярослав Нищик придбав інший автомобіль "Ford Escape", 2014 року випуску. Згідно з інформацією, яку подав секретар міськради, автомобіль обійшовся йому в 100 200 гривень. Секретар Черкаської міськради уточнює, придбав автівку через фірму, яка купує побиті американські авто на інтернет аукціонах і завозить їх в Україну. У продавця на вибір був великий пікап і кросовер, тож вирішив зупинитися на компактнішому авто. За документами обраний Ярославом Нищиком автомобіль увійшов в Україну за 2 тисячі доларів. Як зізнається сам новий власник, в авто була розбита ліва сторона, так би мовити, мізки, що й зумовило таку ціну.

На сайтах автопродажу, ціна подібного автомобіля в Україні сягає 11-15 тисяч доларів.