За 10 хвилин хата вже палала...

Купівля нового холодильника обернулась для багатодітної родини з с Тинівка, що на Жашківщині, великими проблемами й бідою. Руїни лишиись від місця, де колись стояв добротний будинок, у якому щасливо проживала велика родина, в якій виховувались семеро дітей віком від семи до 17-ти років.

Власник будинку Сергій Слобода розповів «Вечірці», що тиждень тому придбали у Жашкові новий холодильник китайського виробництва. А 13 липня о пів на шосту ранку будинок почав палати.

- Ми всі були в будинку. Жінка встала, попорала все, бо ми держимо хазяйство  і планували здати молоко. А потім почули вистріл. Я відключив електромережу на лічильнику, бо кухня вже горіла і я подумав, може де проводку перемкнуло. Швидко побудили всіх дітей. Вискочили надвір.

Пожежні прибули на місце через годину.

- Ми спробували за цей час щось гасити, але безрезультатно. За 10 хвилин вся хата горіла. Уявіть, що таке суха полакована дерев’яна вагонка. Воно горить як сірник, - згадує Сергій Слобода.

Родина нині проживає у старій халупці поряд зі згорілим будинком. Ковдри, подушки, інша постільна білизна є, знесли небайдужі до їх горя односельці. Як і одяг для дітей. «Діти не голі-босі» – каже Сергій Слобода.

Найбільше родина потребує фінансової підтримки, аби збудувати нове житло, адже згоріле відновленню й ремонту не підлягає.

- Як нам сказав один із пожежних, холодильники заправляють газом. Скоріш за все, сталась утєчка газу. Усі документи на холодильник згоріли. Ми заходили в Інтернет, дивились і знаємо, що таке случається з холодильниками часто, - із прикрістю говорить власник Сергій.

 

Хто має можливість і бажання підтримати фінансово

Картка для допомоги:

ПриватБанк

4149 4390 4516 5242

Слобода Сергій Михайлович