Запрошуємо на Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам'яті Івана Піддубного

Доброю традицією Чорнобаївського району стало проведення Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам'яті І.М.Піддубного в селі Красенівка на історичній батьківщині уславленого борця, шестиразового чемпіона світу з боротьби, людини легенди, чемпіона чемпіонів, який був уособленням звитяги і незборимого національного духу.

Він  прославив наш український народ на весь світ. Йому судилось вічно жити в пам’яті багатьох поколінь і стати гідним прикладом для наслідування.

  Ось і цього року запрошуємо всіх шанувальників спорту та української культурної спадщини Чорнобаївщини на Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного, яке відбудеться 17 серпня  о 10 годині.

       Участь в турнірі з греко-римської боротьби візьмуть спортсмени різних вагових категорій зі всієї України та ближнього зарубіжжя. Численною буде й глядацька аудиторія. 

     У програмі свята богатирське шоу «Найсильніша людина свята – 2019», показові виступи: Європейської федерації Лао-Тайських бойових мистецтв «Білий лотос», спортивного клубу з паурліфтингу  «Вікинги» смт Чорнобай, вихованців Чорнобаївської районної ДЮСШ з дзюдо, вихованців Черкаської обласної ДЮСШ «Олімпія» з художньої та спортивної гімнастики, танцювального колективу Pole dance studio "Flying Dance"   місто  Сміла, концертна програма,  а також  виставки-продажі, святкова  лотерея, конкурсно-розважальна програма для дітей та дорослих, частування, спаський ярмарок та святкова  дискотека.

Будемо  раді бачити всіх  Вас серед гостей  свята  нащадків великого українця Піддубного.

 

Оргкомітет Всеукраїнського

свята богатирської сили на призи пам'яті Івана Піддубного